• הנחה
  • משופץ
כנופיית פלייר אלכסוני כבל חוט חיתוך פלייר תיקון כלי

כנופיית פלייר אלכסוני כבל חוט חיתוך פלייר תיקון כלי

 
ILS 52.60

קיים
בחנות

יישום : רב תפקודי הכלים שלנו עשויים מחומרים איכותיים, חזקים ועמידים. להביא נוחות לעבודה שלך ולהשלים כל של העבודה שלך יותר ביעילות. תכונות : את צבת הוא עשוי פלדה, דרך כולל טיפול בחום, קשיות גבוהה יותר ועמיד יותר.חיתוך קצוות לעבור גבוהה תדר עיבוד, די נוקב.עיצוב ארגונומי ידית פוליוויניל כלוריד, מתאים לפעולה זמן רב.זנב אביב עיצוב, יותר מאמץ-חיסכון. המשטח מטופל בשמן עמיד בפני חלודה.מפרט : פלייר חומר : כרום ונדיום פלדהידית חומר : חיתוך יכולת : נחושת חוט 2.1 במשקל : 104 גרם (כ.) רשימת חבילה : 1 צבת אלכסוניתבין אם אתה קונה את זה לשימוש אישי או במתנה, הכלים שלנו יכולים לפחות לפתור את אחת הדאגות שלך, כי אנחנו אף פעם לא מייצרים כלים ברשלנות. בחר את זה, ואתה תמיד יכול לסמוך על זה. אם יש לך שאלות או הצעות, אנא כתוב לנו באמצעות . אנחנו נפתור את הבעיה שלך בזמן.אנו מעריכים את חווית הלקוח שלך, חווית המוצר שלך היא החשובה ביותר, אנו מחויבים לגרום לך להיות מרוצה לחלוטין, אנו מספקים לך ולכל הלקוחות מוצרים ושירותים טובים יותר.


המאפיינים האחרים

Pliers Material:
Chrome Vanadium Steel
Handle Material:
PCV
Cutting Capability:
Copper wire 2.0
Size:
13.5*8cm / 5.3*3.1in
Weight:
104g (approx.)
Package List:
1 x Diagonal Pliers:
Whether you buy it for personal use or as a gift, our tools can at least solve one of your worries, because we never make tools carelessly. Choose it, and you can always trust it. If you have any questions or suggestions, please write to us via . We will solve your problem in time.:
We appreciate your customer experience, your product experience is the most important, we are dedicated to make you completely satisfied, we provide you and all customers with better products and services. :

הצעות דומות