• הנחה
  • משופץ
JST-XH 2S-8S לוח טעינה של איזון סוללות LIPO, לוח מטען סוללות LIPO בלחץ גבוה עבור רוב מטעני הסוללות של

JST-XH 2S-8S לוח טעינה של איזון סוללות LIPO, לוח מטען סוללות LIPO בלחץ גבוה עבור רוב מטעני הסוללות של

 
ILS 8.69

קיים
בחנות

פלסטיק ונחושת : לוח הפארה של סוללות RC עשוי מחומרי פלסטיק ונחושת באיכות גבוהה, העמידים יותר בלאי, עמידים בלחץ גבוה ועמידות 2 עד 8s : כרית הטעינה של RC Lipo מחליפה רפידות טעינה שבורות, פגומות, סדוקות ובלתי נשמעות, 2 עד 8s, שיכולות להטעין במהירות את דגם המכונית שלך. היקף היישום : כרית הטעינה של RC LIPO בעלת ביצוע משובח וניתן ליישם אותה על מרבית מטעני הסוללות LIPO בעלי יכולת הסתגלות חזקה. ביצועים יציבים : לוח הפארה של סוללות RC נוח ומהיר לשימוש ובעל ביצועים יציבים, המתאימים לטעינה של סוללות חומרים פולימריים ליתיום של רכבי שלט רחוק. קל משקל ונייד : לוח טעינה מקביל הוא קטן בגודל ובאור במשקל, מה שמקל על הנשיאה והאחסון, אפילו בחוץ, תוכלו לשאת אותו בקלות בתיק ולהשתמש בו בכל עת. פלסטיק ונחושת : לוח הפארה של סוללות RC עשוי מחומרי פלסטיק ונחושת באיכות גבוהה, העמידים יותר בלאי, עמידים בלחץ גבוה ועמידות. 2 עד 8s : כרית הטעינה של RC Lipo מחליפה רפידות טעינה שבורות, פגומות, סדוקות ובלתי נשמעות, 2 עד 8s, שיכולות להטעין במהירות את דגם המכונית שלך. היקף היישום : כרית הטעינה של RC LIPO בעלת ביצוע משובח וניתן ליישם אותה על מרבית מטעני הסוללות LIPO בעלי יכולת הסתגלות חזקה. ביצועים יציבים : לוח הפארה של סוללות RC נוח ומהיר לשימוש ובעל ביצועים יציבים, המתאימים לטעינה של סוללות חומרים פולימריים ליתיום של רכבי שלט רחוק. קל משקל ונייד : לוח טעינה מקביל הוא קטן בגודל ובאור במשקל, מה שמקל על הנשיאה והאחסון, אפילו בחוץ, תוכלו לשאת אותו בקלות בתיק ולהשתמש בו בכל עת. תכונה : פלסטיק ונחושת : לוח הפארה של סוללות RC עשוי מחומרי פלסטיק ונחושת באיכות גבוהה, שהם עמידים יותר בלאי, עמידים בלחץ גבוה ועמידים.


המאפיינים האחרים

Item Type:
 RC Battery Charging Board
Material:
Plastic, Copper
Suitable For:
Remote Control Vehicle Lithium Polymeric Substance Battery Charging
Package List:
1 x RC Battery Charging Board1 x Connecting Line:
Note:
1. Only connect the same type of plug for charging at one time, do not connect multiple types of plugs for charging at the same time.:
2. Display calibration is not consistent, the color of the items shown in the photo may be slightly different from the actual object.:

הצעות דומות